Kaip įdarbinti talentą naudojant Facebook skelbimus

Tiems kas ieško naujo talento dirbti su social media, Facebook platforma gali būti ne pirmas jūsų pasirinkimas kur turėtumėte ieškoti. Pirmiau jums labiau tiktų Linked in platforma, kur peržiūrėti jo profilį.

Tačiau Facebook įrodė, kad jis gali būti patikimas samdant. Ne tik ši platforma tinka samdant, bet atkreiptumėte į tai:

  • Facebook gali pasigirti geresniais talentų resursais. Palyginus Facebook 2 milijardų mėnesio vartotojų palyginus su linked in, kurį naudoja tik 25% pastoviai, kuris turi 500 milijonų vartotojų.
  • Ne visi profiliai Linked in medijoje nurodo, kad ieškotų kokio darbo. Darbdaviai galėtų netyčia ir pražiūrėti idealiausia kandidatą, nes jie nesupranta, kad jų kandidatai domisi naujomis aplinkybėmis.
  • Tradiciniai darbo skelbimai yra visiškai priklausomi nuo dabartinio laiko. Ar tikrai logiška yra samdyti kažką į ką žiūrima kiek jis laiko praleidžia internete palyginant su tuo, kuris turi didelę darbo patirtį ir kvalifikaciją?

Iš kitos pusės žiūrint Facebook darbuotojų samdymas leidžia darbdaviams padrąsinti naujus talentus ateiti pas juos. Tuo metu kai kandidatai pas juos eina, jie gali išbandyti žymiai daugiau asmenų ir pasirinkti idealiausius.

 

Atsibodo CV panelės, kurios užgrūstos nekvalifikuotais asmenimis? Neturėjote didelės sėkmės su Linked in? Facebook darbinimas gali būti būtent tas trūkstamas dalykas, jūsų samdymo procese.

 

Mes pabrėžėme daug pasirinkimų, kurios galimos darbdaviams, kurie ieško kvalifikuotų talentų, kurie prilips į komandą ilgai Facebook dėka.

Nuostabūs skelbimai, kurie pritraukią talentą

Turbūt didžiausias samdymo skausmas yra tas, kad jūs turite užmegzti labai didelį tinklą.

Galbūt jųs ieškote kažko kas turi labai specialius įgūdžius. Greičiausiai norėsite mažo skaičiaus tų, kurie aplikuos į darbo vietą. Su portalais darbo jūs turite mažai kontrolės kas aplikuos į darbo vietą.

Štai kodėl ieškant talento per Facebook skelbimus yra solidi pradžia darbdaviams, faktiškai Facebook juos pačius rekomenduoja darbą pradėti su skelbimais.

Facebook auditorijos reklama

Mes jau žinome, kad „Facebook“ skelbimai – tai duona ir sviestas įmonėms, norinčioms rasti darbuotojus pagal konkrečius demografinius rodiklius.

Laimei, darbdaviai gali pasinaudoti tokiu tikslu, kad galėtų išbandyti savo talentus. Pvz., Čia pateikiamas „Marriott“ įrašo „Mes samdome“ pavyzdys.

šis įrašas nėra blogas. Tačiau tai nėra ypač įtikinantis potencialių darbuotojų skelbimas, nes jis yra per platus.

Iš kitos pusės, čia yra dar vienas straipsnis iš „Marriott“, kuris yra labiau išbaigtas.

Dabar šis įrašas turi potencialą kaip skelbimas. Kodėl? Aplikuojantiems tai nukreipia į konkretų įgūdžių rinkinį (turintys viešbučių ir svetingumo patirties). Skelbime taip pat daugiausia dėmesio skiriama glausčiai auditorijai, o ne pristatymas savęs kaip bendrojo pranešimą „ieškome bet kokio darbuotojo!“.

Pagalvokite apie tai: kiek aktualu yra „Cabo“ viešbučių vadovų skelbimas, skirtas kažkam vidury, Mičigano?

Tai yra „Facebook“ grožis, įdarbinant savo skelbimą ir tikimasi, kad kažkieno akis užklius už darbo vietos skelbimo.

Kaip sukurti Facebook samdymo skelbimą:

Kad sukurtumėte savo skelbimą naujiems darbuotojams yra gana paprasta. Galite pradėti naudotis „Facebook“ galite pamatyti Bee Marketing – facebook reklama verslo puslapiu:

Arba „Kurti“ skirtuką, esantį puslapyje „Pagrindinis“ apačioje kairiame kampe:

 

Tada jums bus paprašyta pasirinkti rinkodaros tikslą. Spustelėkite „Klientų generavimas“ skirtuką vidurinio stulpelio apačioje:

Tada įveskite savo įdarbinimo kampanijos vardą. Šiame pavyzdyje mes dirbame su netikros el. Prekybos svetainių rinkodaros vadovo pozicija:

Jei jau turite „Facebook“ profilį, būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite nustatyti savo unikalią auditoriją:

Čia ir prasideda visas linksmumas.

Facebook auditorija

Tarkime, kad mes priimame į darbą asmenį Čikagoje. Mes galime susiaurinti paiešką tik taikydami kandidatus, kurie turi „reklamą“ ir „rinkodarą“, kaip išvardyti interesus, kurie gyvena 25 kilometro spinduliu:

Nuostabu.

Taigi, kas atsitinka, kai mes įtraukiame į naudotojus tik „Elektroninė komercija“ pagal dabartinį darbo pavadinimą?

Gerai, „Facebook“ rašo, kad tai pernelyg specifiška, todėl sugrįšime. Tarkime, kad mes norime ko nors su „Shopify“ patirtimi. Taigi mes taikysime „Shopify“ naudotojus kaip vieną iš tų išvardytų interesų:

„Facebook“ reklamos platformos specifika yra toli nuo realybės, kad kažkas prilips prie darbo lentos, tiesa?

 

Jei norėtume imtis tolesnių žingsnių, mes taip pat galėtume pašalinti kandidatų profilius, kurie nėra tinkamų vietų ar patirties.

Išplėstinis „Facebook“ taikymas užtikrina, kad darbdaviai, kurie leidžia skelbimus, derinami tik su atitinkamais rezultatais. Akivaizdu, kad jūs galite praleisti daug laiko, tiksliai derindami savo įrašus, kad surastumėte puikų kandidatą. Didžiausia „Facebook“ skelbimų nauda yra tai, kad galite supaprastinti įdarbinimo procesą arba ir toliau jį vilkinti.

„Facebook“ įdarbinimas suteikia įmonėms galimybę tiksliai surasti, ko jos ieško, atsižvelgiant į demografinius rodiklius, o ne šaudyti aklai tamsoje.