Floristų paslaugos Lietuvoje

Gėlės jau seniai nebėra tik Valentino dienos atributas – tai būdas pasakyti ačiū, tu man rūpi, aš tave myliu. Tai mados reikalas, tiek gėlės sukasi aplink madas, tiek ir mados sukasi aplink gėles bei įdeda į dėžutes gėlių puokštes Dearflora. Galbūt dėl šios priežasties floristų paslaugos Lietuvoje peraugo į šį tą daugiau nei tik būdą parduoti gėles. Floristai tapo verslininkais, kurie parduoda madą ir stilių, o ne tik gėlių žiedelius.

 

Jums tikriausiai ne paslaptis, jog visas verslas šiais laikais kelaisi į internetą – nesvarbu ar tai maisto papildų parduotuvė, ar laidojimo paslaugas teikianti įmonė – jūs turite būti internete. Priešingu atveju prarandate milžinišką potencialą, vėjais paleidžiate didžiulę auditoriją ir tiesiog pasmerkiate savo verslą amžinai stagnacijai. Be to, pralaimite konkurencinę kovą prieš savo konkurentus, kurie puikiai supranta interneto svarbą ir ten kelia savo verslus.

 

Internete galima nusipirkti visko – maisto (Barbora), drabužių, buities prekių, keliones ar net automobilį. Atėjo laikas kai į internetinę prekybą savo kojas pagaliau kelia ir gėlių pardavėjai. Būtent tai ir yra floristų aukso amžius – pardavinėti savo gėles internetu. Floristų palsaugos Lietuvoje perkamos jau ne tik vestuvėms ar krikštynoms, tačiau ir norint sukomponuoti gražesnę puokštę šventine proga ar netgi puošiant savo namus. Tad kaip tapti sėkmingu floristu Lietuvoje, kurioje jau įsigalėjo interneto amžius o jūs dar tik ketinate žengti į rinką? Pateiksime jums keletą patarimų.

Gėlės gimtadieniams

 

  1. Išnaudokite visus įmanomus komunikacijos kanalus. Internete, priešingai ne realybėje, neįmanoma nieko pačiupinėti ar pauostyti – čia karaliauja vaizdai ir raidės. Visiems tikriausiai aišku, jog vaizdai daug efektyviau ir greičiau prikausto dėmesį nei tekstas, todėl visuomet protinga išnaudoti šią nišą. Tai ypač paranku floristams – juk gėlės atrodo taip patraukliai, jas galima pateikti gražiose puokštėse, padaryti meniškas ir vizualiai gerai atrodančiais nuotraukas, kurios tikrai pritrauks potencialių pirkėjų dėmesį. Pirmas ir pagrindinis patarimas būtų stengtis išnaudoti šią gėlių savybę ir pateikti nuotraukas visose prieinamose medijos platformose. Šiuo metu ypač populiarus socialinis tinklas Instagram, kuriame karaliauja ne kas kitas, o būtent nuotraukos. Pirmyn – kelkite savo puokščių ir kompozicijų nuotraukas į šį socialinį tinklą, bendraukite su auditorija ir išmokite pritraukti klientus. Jei viską atliksite teisingai, daugiau ar mažiau dėmesio susilauksite garantuotai. Neapsiribokite ties viena platforma – jų yra begalė, ir kuo daugiau jų išnaudosite, tuo daugiau naudos savo verslui gausite.
  2. Pasiūlykite gėlių pristatymą į namus bei floristai padaro gėlių puokštes gimtadieniams Dear Flora. Jei jau žengiate į internetą ir pardavinėjate savo, kaip floristo paslaugas, suteikite žmonėms galimybę įsigyti jūsų darbus net neišeinant iš namų. Tai šiais laikais ypač svarbu – žmonės yra užimti, skuba, daugelį reikalų nori sutvarkyti tiesiog savo telefone ar kompiuteryje, todėl ir įsigyti gėlių būtų patogu būtent čia. Be to, šis techninis sprendimas nėra sudėtingas, o galimą naudą pajausite gana greitai.

Na ir paskutinis, bet ne ką mažiau svarbus patarimas – stenkitės viską atlikti kokybiškai. Daugelis žmonių is dar turi klaidingą įsitikinimą, jog internetas nėra labai svarbus ir tiesiog svarbu jame būti, nesvarbu kaip atrodote. Tai yra visiška netiesa ir jei jūs vis dar taip galvojate, geriau net nebandyti pardavinėti gėlių internetu. Taip pat, kaip ir realybėje, internete galima labai greitai pastebėti kas į savo darbą žiūri rimtai ir atlieka jį profesionaliai, o kam nusispjaut.