kabančių gėlių išdėstymo mados

Tradicinė puokštė visada bus klasika. Tai romantiškas gestas, gali būti atsiprašymo priežastis, ir tai taip pat puikus būdas pasakyti, labas. Su daugybe įvairių gėlių vazonų, puokštė niekada nebus nuobodi: vazos, krepšeliai, puodai ir net seni megztiniai gali būti naudojami mėgstamų žiedų laikymui visur aplink namus. Bet ką manote apie kitokį papuošimą gėlėmis? Ką manote apie tai pradedant pakabinti gėles. Šiais metais mes mėgstame kabančius augalus, nes jie yra tokie gerai pritaikomi. Jei anksčiau nesvarstėte, čia pateikiama keletas idėjų, kaip naudoti kabančius gėlių kompozicijas:

Mažos verandos gėlės

Įkalinti erdvėje, bet norite truputėlio gamtos viduje? Pakabinamas augalas yra puikus komplimentas mažoje verandoje. Jūs galite turėti savo pakabinamų gėlių  ir kvapas savo šviežių kvepalų neprarandant brangiosios verandos nekilnojamojo turto. Jei jūsų namas yra aukštas daugiabutis namuose, pakabintos gėlės atneš jums natūralumą ir gamtos pojūtį.

Ateinanti vestuvinių gėlių mada

Kodėl gi neatsižvelgti į vestuvių dekoracijas, kaip tvirtinti prie savo svečių stalų? Tai gali užtrukti šiek tiek daugiau galvojimų ir vaizduotės, tačiau, jei jūsų vieta yra renovuotoje pašiūrėje ar senesniame pastate, lubos gali būti pakankamai mažos, kad palaikytų pakabinti gėlių išdėstymą. Pasitarkite su savo vestuvių planuotoja, tačiau išlaikykite idėją savo galvoje. Ir nepamirškite: pagrindinis dalykas gali būti puikus dovanos, jei svečiai pateikia prašymą.

Prie priekinių durų

Nedidelis pakabintas gėlių išdėstymas, gali būti puikus sezoninis akonponavimas prie jūsų durų vietos. Lengvą pritvirtinti kablį prie sienos, o jūs galite pasirinkti augalus, kurie klestės įvairiausiomis spalvomis, arba tiesiog paimkite laikinas priemones. Kodėl neatitikti sezono spalvų? Šiltnamiai ir amžinai žaliuojantys augalai žiemą atrodo žavingai, kol ryškios ir storos gėlės gali pabrėžti vasaros grožį.

Nepamirškite svarbaus draugo

Geras draugas ar šeimos narys tikriausiai vertins keletą žavių žiedų, kad sumažintų rūškanotumą. Išbandykite pakabinamą pakabinamą, kuris gali būti šalia jų lovos, pageidautina labiau lango. Atneškite augalų šiek tiek išorės, namie tai gali pagerinti jų nuotaiką ir leisti jiems žinoti, kad jie jums rūpi. Tai puiki mintis.

Vakarėlis vakaro metu

Ar turite draugų vakarienei? Kodėl ne papuošti kabančių gėlių išdėstymu? Jos gali atrodyti puikiai virš stalo, arba jei turite gaubtą, galbūt jį galima sumontuoti ten, žinoma, tik tuo atveju, jei nenaudojate židinio.

Jei norite, galite pridėti ryškios spalvos su kabančiu išdėstymu, tai tikrai pridės šiuolaikišką išvaizdą augalams ir gėlėms. Pakabinamos priemonės yra universalus, daugiafunkcinis ir tikrai patrauklus variantas jūsų namams.

Seneliai: mes juos mylime, gerbiame ir girdime geriausius istorijas apie tai, kada mes buvome vaikeliai. Be to, jie visada suteikia mums geriausius patarimus, net ir suaugusiesiems. Jei turite savo senelius ar specialų vyresnįjį giminaitį, užsisakę gėlių senelių dieną, sekmadienį, rugsėjo 10 d., Tai yra puiki staigmena, kad šventes pažymėtume. Štai keletas būdų švęsti su gėlėmis:

Siunčiamos gėlės senelių dieną

 

Daugelis žmonių turi senelių, gyvenančių toli. Jei jūs patekote į tokį įvykį, jūs visada galite atsiųsti Senelės dienos gėles nuotoliniu būdu. Tavo artimiesiems bus toks nuostabus gėlių priėmimas senelės dieną. Būtinai pasirinkite savo mėgstamų žiedų puokštę arba subtilų jų mėgstamų gėlių išdėstymą. Tiesiog nepamirškite, kad puokštė pristatoma, kai jūs žinote, kad jie bus namuose.

Savanoriavimas senelių dieną

 

Kodėl negalima praleisti dienos savanoriaujant gyvenamojoje vietoje ar slaugos namuose pas senelius? Nacionalinė senelių diena yra puikus laikas suplanuoti mažą vakarėlį. Pasirenkant kelis puokštes gėlių, renginys atrodo šventinis ir sezoninis. Ne visi vyresnio amžiaus žmonės gali būti seneliais ar pamatyti savo anūkus, ne dažnai, todėl švenčiant juos yra didžiulis įvykis. Suplanuokite renginį aplink pietus ar arbatos laiką, kad pagerintumėte dieną, ir surinkite gėles į senelių dieną vedančias šventes, kad atitiktumėte grožio standartus. Pavyzdžiui, subtilios rožės atrodys gražiai ant popietės arbatos stalo, o šventinę pietų pusę papildys didelės ryškios geltonos, baltos ir oranžinės spalvos puokštės geliu pristatymas.